FAALİYET ALANLARIMIZ
Otomotiv

Otomotiv

1- Her türlü motorlu taşıt alım satımı, ticareti, ithalat ve ihracatmı yapmak. 

2- Her türlü otobüs, minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, traktör, taksi, motosiklet, bisiklet, treyler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarmm, greyder, silindir v.b. ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme, boşaltma, iş makinelerinin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatın yapmak, yurt içinde ve yurt dışında imalatım ve ticaretini yapmak, acente, bayilik ve mümessilliğini almak, servisler kurmak, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak.

3- Motorlu kara nakil vasıtalarmın iç ve dış lastikleri, jantların, direksiyon, akülerin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.

4- Yurt içinde ve yurt dışında kurulu bulunan kara, hava ve deniz vasıtalarına ait iç ve dış lastik fabrikalarının bayilik, mümessilliklerini almak ve servislerini açmak, işletmek. 

5- Oto galerileri açmak, işletmek veya işlettirmek.

6- Otomobil sektöründe faaliyet göstermek her marka ve modeldeki araçlann servisler kurmak, tamiri bakımı onarımı iç ve dış bakımı ve yedek parçalarının alım ve satımının ithalatını ve ihracatını yapmak.

7- Otomotiv aksam ve parçaları aksesuarlar' akümülatörlerin alımı, satımı ithali ihracı ve pazarlaması.

8- Her türlü nakil vasıtasma ait yedek parçanın alım satımı, ithalatı, ihracatı ve imalatını yapmak. 

9- Otomotiv sektörü ile ilgili her türlü mekanik, elektrikli, elektronik motor ve bütünleyici aksamını ve diğer tüm işlevli aksesuarlarını her türlü yedek parçalarını imal etmek, ettirmek, almak, satmak, ihracatını ve ithalatmı yapmak.